11.01.2023Ferie zimowe 2023

Zapraszamy i zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w warsztatach i zajęciach organizowanych przez bibliotekę i Mrąowskie Centrum Kultury w dniach od 23 stycznia do 5 lutego 2023 roku.

Informacje na temat kategorii wiekowych poszczególnych zajęć dostępne są na stronie internetowej:

mck.mragowo.pl

Uwaga!

Na niektóre z atrakcji liczba miejst jest ograniczona, prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu:

89 743 34 65 - dział Organizacji Imprez Kulturalnych

Program dofinansowano ze środków budżetu miasta w ramach gmninnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, gminnego programu prze­ciwd­ział­ania­ przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy w rodzinie i gminnego programu prze­ciwd­ział­ania­ narkomaniii w Gminie Miasta mrągowo na 2023 rok.
F11.jpg

F11.jpg F11