19.01.2023#52tygodniezBibliotekąKraków 2023 – dołącz do wyzwania czytelniczego!

Już po raz trzeci rusza akcja #52ty­godn­iezB­ibli­otekąKraków! Będą niespodzianki, znani goście i specjalna lista dla dzieci!

Wyzwanie #52ty­godn­iezB­ibli­otekąKraków wciągnęło wielu naszych czytelników. Po raz trzeci postanowiliśmy wyruszyć z kolejną edycją – już trzecią! Na naszej Facebookowej grupie #52ty­godn­iezB­ibli­otekąKraków – wyzwanie czytelnicze 2023 wymieniamy się książkowskazami oraz czytelniczymi sukcesami. Nasza grupa to jednocześnie internetowa bezpieczna przestrzeń, pozwalająca na wymianę opinii oraz czytelnicze mięsne dyskusje!

Akcja trwa cały rok. Jej celem jest przeczytanie 52 książek w 52 tygodnie. By nieco pomóc, stworzyliśmy listę 52 kategorii, na których można się opierać przez całe wyzwanie. Co tydzień na grupie na FB będzie pojawiał się post z naszym książkowskazem 🙂 Odwiedzą nas znani i lubiani goście i gościnie. Kto będzie? Słodka tajemnica! 😉

W tym roku można również korzystać z listy stworzonej specjalnie dla dzieci. Dzięki temu możemy wspólnie z naszymi pociechami rozwijać się czytelniczo i spędzać razem czas!

Więcej szczegółów na Facebooku i Instagramie!

#.jpg #