20.02.2023Filmowa kawiarenka – spotkania dla osób dorosłych z Ukrainy

Dla fanów X muzy, w tym szczególnie osób dorosłych z Ukrainy przebywających na terenie naszego miasta, przygotowaliśmy nową propozycję regularnych wydarzeń. W jeden czwartek miesiąca spotykać się będziemy w „Filmowej kawiarence”. Bogata kolekcja zbiorów stanie się pretekstem do rozmów, bliższego poznania oraz poćwiczenia języka polskiego. Startujemy już 23 lutego o godz. 10.00. Zapraszamy do sali kinowej, znajdującej się w Dziale Multimedialnym Biblioteki Główniej.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розв­итку­інфо­рмац­ійного суспільства у партнерстві з Save the Children International. 331857490_575602471120499_531318824895197099_n.jpg