24.02.2023Zajęcia w Bibliotece dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na marcowe zajęcia, odbywając się w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni.Równi.Ważni”. Biblioteczne propozycje obejmują spotkania artystyczne, rozrywkowe, muzyczne, głośnego czytania oraz z zakresu programowana i robotyki. Szczegółowe informacje prezentujemy na plakatach.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розв­итку­інфо­рмац­ійного суспільства у партнерстві з Save the Children International. BDW_kalendarium_A4.jpg

BDW_kalendarium_A4.jpg BDW_kalendarium_A4
jpg, 1.0 MiB, 2480x3508