Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2023-3-13
10.03.2023„Wiosenna EKO-biżuteria” – międzypokoleniowe warsztaty biżuteryjne w Węgrzcach
Zielonki BP

Z okazji Dnia Kobiet Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza wszystkie chętne Panie i Panienki na międ­zypo­kole­niow­e warsztaty biżuteryjne organizowane pod hasłem „Wiosenna EKO-biżuteria”, które odbędą się w poniedziałek 13 marca w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestniczki będą pracować z barwionym gipsem polimerowym – samodzielnie zaprojektują i wykonają wybrany wyrób biżuteryjny w postaci: wisiorka, elementu bransoletki, pary kolczyków, pierścionka lub breloczka/zawieszki do kluczy.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece.

plakat_wiosenna eko-biżuteria - dzień kobiet 2023.png