Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
2023-3-23
17.03.2023Portrety Pań na Tarnowie
Tarnów MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie serdecznie zaprasza osoby zainteresowane historią Tarnowa na kolejny wykład dra Krzysztofa Moskala w ramach cyklu "Spotkania z historią Tarnowa". Tytuł wykładu: „Portrety Pań na Tarnowie“.
Wstęp wolny.
🗓 23 marca 2023 r. (czwartek)
⏰ Godz. 17:00
📍 Czytelnia Czasopism Bieżących, ul. Krakowska 4, wejście od ulicy

🏰 "Spotkania z historią Tarnowa" to cykl wykładów tarnowskiego historyka i publicysty dra Krzysztofa Moskala, w którym przedstawione zostaną najciekawsze wydarzenia z dziejów naszego miasta. Usłyszymy o osobach, które miały na nie decydujący wpływ, a także o najważniejszych ulicach, placach i budynkach, które stanowiły lub stanowią do dzisiaj jego substancję. Nie zabraknie też ciekawostek i pytań, na które jeszcze nie mamy odpowiedzi.