Biblioteka Miejska w Mrągowie
2023-4-17
03.04.2023Teatr przy Stoliku
Mrągowo BM

Zapraszamy na spektakl Rubi Birden "Kontrapunkt" w wykonaniu Ewy Pałuskiej-Szozdy i Wiesławy Szymańskiej, aktorek Teatru Stefana Jaracza w Olsztynie, w ramach Teatru przy Stoliku. Słowo wstępne wygłosi Elżbieta Lenkiewicz.
Poniedziałek 17 kwietnia godz. 18.00, sala Orbita MCK.

"Kontrapunkt"
Do sławnej nie występującej już od lat aktorki zgłasza się dziennikarka z propozycją napisania książki o niej. Spotykają się w jej mieszkaniu, ale kiedy artystka dowiaduje się, że ma to być opowieść o jej osobistym życiu, odmawia.
Od tego momentu relacje między kobietami zaczynają się zagęszczać, odkrywają się tajemnice z przeszłości, ujawniają kompleksy…Ale też obie prowadzą wyrafinowaną grę, w której do końca nie wiadomo, która z nich jest osobą rozgrywającą.
Kontrapunkt1 — kopia.jpg

Kontrapunkt1 — kopia.jpg Kontrapunkt1 — kopia