Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie - Filia nr 8
2023-4-20
04.04.2023"COOL(turalne) spotkanie" z Sylwią Chutnik
Tarnów MBP

𝟮𝟬 𝙠𝙬𝙞𝙚𝙩𝙣𝙞𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝙧. (czwartek) - 𝙂𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖 𝟭𝟴:𝟬𝟬 - 𝙁𝙞𝙡𝙞𝙖 𝙣𝙧 𝟴 𝙈𝘽𝙋, 𝙪𝙡. 𝙏𝙧𝙖𝙪𝙜𝙪𝙩𝙩𝙖 𝟭 (w budynku Centrum Sztuki Mościce)

Gościem kolejnego "COOL(turalnego) spotkania" będzie SYLWIA CHUTNIK - pisarka, dziennikarka, działaczka społeczna i promotorka czytelnictwa. Zadebiutowała książką "Kieszonkowy atlas kobiet" (2008), otrzymując za nią Paszport „Polityki”. Trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike: w 2009 za "Kieszonkowy atlas kobiet", w 2013 za "Cwaniary" i w 2015 za zbiór opowiadań "W krainie czarów". Najnowszą książkę wydała w ubiegłym roku - "Tyłem do kierunku jazdy".

🗣️ Prowadzenie spotkania: Iwona Gleisner.
🧏 Tłumaczenie na Polski Język Migowy: Agnieszka Nowicka.
ℹ Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książek Autorki dzięki Księgarni Bookbook w Tarnowie.
WSTĘP WOLNY

✔ "Biblioteka COOL(tura)" - część projektu "Tarnów - Nowe Spojrzenie", którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów.
Sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny.

Chutnik_zaproszenie_mail kopia.jpg Chutnik_zaproszenie_mail kopia
jpg, 3.1 MiB, 2480x2480