04.04.2023NASZA BIBLIOTEKA WYRÓŻNIONA

Szanowni Państwo! Mamy wspaniałą informację na początek tygodnia‼️🥰
Z radością informujemy, że decyzją Jury Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2022”. Jest to dla nas dużym uznaniem oraz podsumowaniem obfitującego w wiele przedsięwzięć kulturalnych 2022 roku.
Jury oceniało aktywność, kreatywność w działaniu, różnorodność form promocji czytelnictwa oraz jakość organizowanych imprez.
Dziękujemy szanownej Kapitule tego wspaniałego konkursu 🤝 za docenienie naszych starań i dokonań na rzecz upowszechnienia czytelnictwa. Serdecznie gratulujemy pozostałym laureatom konkursu.
Cieszymy się niezmiernie, gdyż ta nagroda motywuje, inspiruje nas do dalszych przedsięwzięć, dając siłę i zapał do pracy!
Dążymy do tego by biblioteka była wspaniałym miejscem promującym czytelnictwo, przestrzenią kojarzoną z czasem wolnym od pracy i obowiązków, otwartą na różnorodne potrzeby i zainteresowania naszej lokalnej społeczności, zachęcającą do odwiedzin.
Najcenniejsze jest to, że Czytelnicy - mieszkańcy Lublińca oraz powiatu, dostrzegają i doceniają nasze zaangażowanie. To wyróżnienie jest również dla Was, bo właśnie dla Was działamy aktywnie i możemy zrealizować wiele niecodziennych wydarzeń. Za tę aktywność i wsparcie serdecznie Wszystkim dziękujemy.

WYRÓŻNIENIE.png

WYRÓŻNIENIE.png WYRÓŻNIENIE