26.04.2023Kwietniowy DKK z noblistką

Już w najbliższy czwartek, 27 kwietnia 2023 roku o godzinie 17:00 w Jeżycówce, odbędzie się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Tym razem sięgniemy po powieść Olgi Tokarczuk pt. „Empuzjon” – pierwszą po otrzymaniu Literackiej Nagrody Nobla!
Czy Olga Tokarczuk zaskoczy naszych klubowiczów? Czy książka okazała się dla nich ucztą literacką? O tym dowiemy się w czwartek!

Górski, sanatoryjny i czarodziejski świat bohaterów, intrygująca zagadka oraz niesamowite zakończenie. Serdecznie zapraszamy czytelników do przeczytania książki. Egzemplarz dostępny w wypożyczalni.

DKK_Prusa_27-04-2023_zapowiedz.jpg

DKK_Prusa_27-04-2023_zapowiedz.jpg DKK_Prusa_27-04-2023_zapowiedz