Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
Krakowska 4
33-100 Tarnów
2023-5-12
26.04.2023"COOL(turalne) spotkanie" z Wiesławem Drabikiem, autorem bajeczek dla dzieci
Tarnów MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na spotkanie z WIESŁAWEM DRABIKIEM – autorem i ilustratorem ponad dwustu wierszowanych bajeczek dla dzieci, właścicielem kotki Frotki.
Spotkanie odbędzie się w formie wesołej zabawy z rysowaniem, zagadkami i konkursami z nagrodami.
Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek Wiesława Drabika.

⏰ 𝟭𝟮 𝙢𝙖𝙟𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝙧. (piątek) | 𝙂𝙤𝙙𝙯. 𝟭𝟳:𝟬𝟬 | 𝕎𝕤𝕥𝕖̨𝕡 𝕨𝕠𝕝𝕟𝕪
📍 𝘿𝙯𝙞𝙖ł 𝙙𝙡𝙖 𝘿𝙯𝙞𝙚𝙘𝙞 𝙞 𝙈ł𝙤𝙙𝙯𝙞𝙚𝙯̇𝙮, 𝙪𝙡. 𝙎𝙩𝙖𝙨𝙯𝙞𝙘𝙖 𝟲

🖍🖍🖍🖍🖍🖍🖍🖍🖍🖍🖍🖍🖍🖍

W ramach wydarzenia odbęda się również dwa specjalne spotkania dla przedszkoli:
Filia nr 12 (ul. Klikowska 6) | godz. 9:00
Filia nr 18 (ul. Romanowicza 38B) | godz. 11:00.

📓 „COOL(turalne) spotkania” realizowane są w ramach zadania "Biblioteka COOL(tura)" - część projektu "Tarnów - Nowe Spojrzenie", którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny.

Drabik_plakat_B2 kopia.jpg Drabik_plakat_B2 kopia
jpg, 7.2 MiB, 5681x8043