23.05.2012ibuk.pl dla czytelników Krowoderskiej Biblioteki Publicznej

Miło nam poinformować, że od 21 maja 2012 r. Krowoderska Biblioteka Publiczna w Krakowie uzyska testowy dostęp do elektronicznych wersji ponad 2800 publikacji z bazy ibuk.pl.

Serwis ibuk.pl to pierwsza i największa czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim.

W IBUKU znajdziemy publikacje naukowe z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny i informatyki. Do dyspozycji czytelników pozostają także leksykony, słowniki oraz publikacje w języku angielskim i niemieckim.

Test czytelni on-line ibuk.pl potrwa do 24 czerwca br. a wersja testowa powinna być dostępna na wszystkich komputerach w sieci biblioteki. Poza tym w bibliotece będą do odbioru hasła do zdalnego logowania, aby mogli Państwo korzystać z oferty testowej z komputerów domowych.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z serwisu.