Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie - GBP w Bestwinie
2014-10-9
06.10.2014DESIGNERS- wystawa fotografii
Bestwina GBP

Bastek Czernek - Młody i bardzo ambitny fotograf, który marzy o karierze w branży modowej. Od małego dziecka interesują go dwie dziedziny jakimi są fotografia oraz moda. Ukończył Technikum Informatyczne w Bielsku-Białej, które znajduję się niedaleko Bestwiny, jego rodzimej miejscowości. Od 2012 roku szkolił się w Szkole Kreatywnej Fotografii w Krakowie. Doświadczenie zdobywał na wielu kursach i warsztatach. Miał okazję także asystować przy sesji dla słynnego Vogue'a u jednego z najlepszych polskich fotografów mody, Marcina Tyszki. Od dwóch lat jest stałym bywalcem polskiego tygodnia mody Fash­ionp­hilo­soph­y Fashion Week Poland w Łodzi. Na koncie ma już kilka wyróżnień i publikacji, między innymi w magazynie 2BStyle, Dzienniku Zachodnim, Gazecie Krakowskiej czy na portalu modowym VU Mag.