07.10.2014Jubileusz 85-lecia Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu (1929-2014) - konkursy

Zapraszamy wszystkich Czytelników do włączenia się w obchody Jubileuszu naszej Biblioteki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was: quiz o Bibliotece, krzyżówkę z wiedzy o książce, konkurs dla nauczycieli na scenariusz lekcji bibliotecznej oraz konkurs plastyczny dla uczniów.
Na rozwiązania zadań i prace konkursowe czekamy do 28 listopada 2014 roku. Dzięki hojności naszych sponsorów na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, których uroczyste wręczenie nastąpi w siedzibie naszej Biblioteki 12 grudnia 2014 r. o godz. 12.00. Laureaci o wygranej zostaną powiadomieni indywidualnie.
jubileusz.png

Prosimy o zapoznanie się z zadaniami konkursowymi:

1. Quiz o Bibliotece pbp.poznan.pl Regulamin pbp.poznan.pl
  2. Krzyżówka z wiedzy o książce pbp.poznan.pl Regulamin pbp.poznan.pl