07.06.2023Jak nie czytam? Jak czytam!!! w gołczańskiej bibliotece

7 czerwca 2023 najmłodsi czytelnicy Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Gołcza razem z rodzicami wzięli udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytanie.

Razem z nami tegoroczną akcję promowała biblioteczna dama w spódnicy wykonanej z setek książek.

„Czytam bo lubię” głosił napis na koszulkach, które specjalnie na tą okazję założyły wszystkie mamy.

Wspólnie przeczytaliśmy wiersze o zwierzętach mieszkających w zoo. Zadaniem najmłodszych uczestników było pokazywanie pacynki ze zwierzęciem, którego dotyczył wierszyk i wydawanie dzikich odgłosów. Następnie dzieci z pomocą mam wykonały kolorowe i śmieszne zakładki do książek. Było głośno, wesoło i książkowo.

Nie ma sensu pytać o to czy czytam! Jak nie czytam? Jak czytam!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć BiOAK.

IMG_2043.jpg

IMG_2043.jpg IMG_2043