13.06.2023"JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM" w Brzozowej

7 czerwca Biblioteka Publiczna wraz z Biblioteką Szkolną zorganizowały w Szkole Podstawowej w Brzozowej akcję czytania wśród uczniów.

Projekt ten ma na celu pokazać że dzieci i młodzież lubią i chcą czytać, ale jednocześnie zachęcić ich jeszcze bardziej do rozp­owsz­echn­iani­a czytelnictwa. Spotkanie rozpoczęliśmy od przeczytania wierszy i cytatów związanych z czytaniem i książkami, a później uczniowie zagłębiali się w treść książek wybranych przez siebie.

Dziękuję przede wszystkim uczniom za tak piękny udział w akcji, a Panu Dyrektorowi i nauczycielom w szczególności Pani Renacie Język i Pani Dorocie Gąsior za współpracę .