13.06.2023#Tata też Czyta - Akcja wspólnego czytania

Drodzy Tatusiowie!
Nasza Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzowie Śląskim włączyła się do akcji zorganizowanej przez Fundację Powszechnego Czytania pod hasłem #Tatateżczyta.
Broszura ukazała się nakładem Wydawnictwa Tatarak i jest do odebrania w bibliotece zupełnie za darmo.
Zanurzcie się wraz z dziećmi w świat książek
Wg ekspertów czytanie ma bardzo duży wpływ na zdrowie - zarówno fizyczne, jak i psychiczne, a już zaledwie kwadrans dziennie z książką zwiększa aktywność mózgu, obniża poziom stresu, a nawet przedłuża życie.
Zapraszamy do biblioteki, do zobaczenia

tatuś.jpg

tatuś.jpg tatuś