Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju - Filia Żarki Letnisko
42-311 Żarki Letnisko
2023-6-22
29.06.2023Wiosenno-letnie spotkanie z poezją, muzyką i malarstwem”
Poraj GBP

Dnia 22 czerwca w Filii GBP w Żarkach Letnisku odbyło się „Wiosenno-letnie spotkanie z poezją, muzyką i malarstwem”, którego organizatorem była Pani Krystyna Bodnar-Miler oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju.
Podczas spotkania zostały zaprezentowane wspaniałe wiersze Poetów Klubu Literacko-Historycznego „Pod Strofą” oraz Poetów regionu.
Liryczny nastrój wieczoru oświetliła swoim występem artystycznym niezwykle utalentowana Pani Aleksandra Kowalska, która obchodzi 30-lecie swojej pracy twórczej.
Wsłuchując się w muzykę oraz wiersze uczestnicy podziwiali wystawę obrazów Pani Barbary Nowak, ani Grażyny Ziętek oraz prace Pani Aleksandry Kowalskiej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za wyjątkowy wieczór, piękną poezję, muzykę i malarstwo