30.06.2023SPOTKANIE INTEGRACYJNE W KRĘGIELNI WOWBALL W RAMACH PROJEKTU “ŁĄCZY NAS KULTURA”

We wtorek 27 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie w ramach Projektu „Łączy nas kultura. Edycja 3″. Było mnóstwo energii, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy w Kręgielni Wowball.
Ostatniemu spotkaniu towarzyszyło wiele wzruszeń, podziękowań i zapewnień, że projekt “Łączy nas Kultura” był okazją do wartościowych spotkań i zawarcia przyjaźni.
Kochani, dziękujemy Wam wszystkim za obecność na dzisiejszym spotkaniu i uczestnictwie we wszystkich wydarzeniach. Dla nas było to niezwykłe doświadczenie i jesteśmy wdzięczni losowi, a przede wszystkim Fundacji Świętego Mikołaja, że mogliśmy Was spotkać, poznać i otrzymać wiele dobra. Mamy nadzieję, że osoby z Ukrainy, które uczestniczyły w naszym projekcie mogły odnaleźć cząstkę domu i poczuć się jak w rodzinie.
Projekt finansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.
«ЄДНАЄ НАС КУЛЬТУРА» Сьогодні відбулася остання зустріч проекту «Єднає нас культура. Випуск 3». Ми провели дуже гарний день у боулінгу Wowball. Було багато позитивної енергії та веселощів. Дякую всім за присутність на сьогоднішній зустрічі та участь у всіх зустрічах. Проєкт фінансується Фундацією Святого Миколая в рамках програми „Пристань Святого Миколая”.
k1.jpg k2.jpg
k3.jpg k4.jpg