04.07.2023Wakacyjne Czwartki w Bibliotece

Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach i warsztatach organizowanych podczas wakacyjnych czwartków w bibliotece.

Ponadto oferujemy: gry na X-Box, X-Box One, gry planszowe, gry stolikowe, puzzle, klocki, materiały plastyczne, książki, czasopisma, kolorowanki, teatrzyk kamishibai.
Projekt finansowany jest ze środków Miasta przeznaczonych na realizację Gminnych Programów Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Prze­ciwd­ział­ania­ Narkomanii, jak również Prze­ciwd­ział­ania­ Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Gminie Miasto Mrągowo, w ramach ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Wakacyjne czwartki w bibliotece 2023 1.jpg