Biblioteka Publiczna w Zielonkach
Budynek CIS, ul. Galicyjska 17A
32-087 Zielonki
2023-7-17
15.07.2023Rodzinne EKO-Warsztaty Wakacyjne – „Ogródek dla wróżek”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i dorosłych na Rodzinne EKO-Warsztaty Wakacyjne pn. „Ogródek dla wróżek”, które odbędą się w poniedziałek 17 lipca w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy stworzą w potłuczonych ceramicznych donicach lub miskach ogrody dla wróżek. Do wykonania naszych baśniowych ogrodowych mini-kompozycji wykorzystamy małe wolno rosnące rośliny, kamyki, kolorowe żwirki i piaski, patyczki, muszelki oraz miniaturowe mebelki wypoczynkowe i inne drobne akcesoria. Gotowy fairy garden to intrygujący i zachwycający sposób na udekorowanie przydomowego ogrodu, tarasu czy balkonu.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_eko-warsztaty wakacyjne_ogródek dla wróżek_węgrzce.png