18.07.2023Konkurs Wakacyjny

20230718_122158_0000.png

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Książka na wakacjach”. Należy zrobić zdjęcie z książką w roli głównej w dowolnym miejscu letniego wypoczynku np. książka na ręczniku plażowym na tle morza, w hamaku w lesie, na górskim szlaku , pływająca na materacu w basenie, na leżaku przy chłodzącym napoju itp. I opatrzyć zdjęcie krótkim 3,4 zdaniowym komentarzem, gdzie prezentowana książka występuje w I osobie i opowiada o swoim wypoczynku.

Regulamin:

Zdjęcie można wykonać dowolnym urządzeniem (aparat fotograficzny, telefon komórkowy itp.).

W konkursie mogą wziąć udział osoby dorosłe oraz dzieci (za zgodą rodziców/opiekunów prawnych).

Zdjęcia wraz z komentarzem należy przesłać na adres mailowy: biblioteka@gminaradlow.pl lub na messenger’a na profilu facebookowym biblioteki do dnia 10.09.2023. W tytule wiadomości proszę podać nazwę: „Książka na wakacjach”, imię i nazwisko przesyłającego oraz zgodę rodzica/opiekuna prawnego, jeśli w konkursie bierze udział dziecko. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 11.09.2023, a zwycięzców wyłoni komisja konkursowa. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie głównej biblioteki oraz Facebooku. Wśród nadesłanych prac rozlosujemy nagrody za I,II i III miejsce. A nagrodami są:

III miejsce- nagrodzony otrzyma voucher na kręgle (1 godzina/1 tor)

II miejsce- nagrodzony otrzyma voucher na kręgle (1 godzina/1 tor) + książka

I miejsce- nagrodzony otrzyma voucher na kręgle (2 godziny/1 tor) + książka

Vouchery wykorzystane zostaną w dowolnym, wybranym przez nagrodzonych terminie, w kręgielni MCK w Radłowie.

Nagrodzone zdjęcia wraz z komentarzami zostaną umieszczone w najbliższym numerze kwartalnika „Radło”.

KLAUZULA RODO.docx
Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.docx

KLAUZULA RODO.docx KLAUZULA RODO
docx, 14 KiB