23.10.2014Złote Medale za Długoletnią Służbę dla naszych koleżanek

22.10.2014 roku w I Liceum Ogól­noks­ztał­cący­m i Gimnazjum Dwujęzycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyła się uroczystość odznaczenia Medalami za Długoletnią Służbę nauczycieli i pracowników oświaty. Wyróżnienie nadawane jest za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa. W imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej odznaczenia wręczyli: Piotr Florek - Wojewoda Wielkopolski oraz Elżbieta Walkowiak - Wielkopolski Kurator Oświaty.

medale.jpg
Złote Medale za Długoletnią Służbę (przyznawane po 30 latach pracy zawodowej) odebrały :
Arleta Piontek – kierownik Działu Udostępniania i Opieki nad Zbiorami Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu,
Anna Ciesielska – kierownik Filii Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Wolsztynie,
Maria Budzyńska-Knast - emerytowany pracownik Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.

medale.jpg medale