27.10.2014Zapraszamy dzieci i młodzież do bibliotek szkolnych !!

Książki zakupione w ramach programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek. Priorytet 2- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych" zostały już przekazane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodziec jako depozyt do bibliotek w ZSZ Grodziec oraz SP w Królikowie. Celem programu jest zwiększenie poziomu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży poprzez ułatwienie dostępu do nowości wydawniczych uczniom szkół podstawowych i gimnazjów oraz wypracowanie modelu współpracy bibliotek publicznych i szkolnych w środowisku lokalnym. Udział w Programie Biblioteki Narodowej otwiera nowe możliwości działań adresowanych do dzieci i młodzieży w naszej gminie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów tych szkół do korzystania z dostępnych książek i życzymy miłej lektury!!

"Zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa" BN.doc

BN.doc BN
doc, 33 KiB