20.09.2023Zofia Stanecka - spotkanie autorskie

18 września w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie, podczas którego mieliśmy przyjemność gościć panią Zofię Stanecką - autorkę książek dla dzieci, znaną głównie z serii książek o Basi.
Pani Zofia w bardzo ciekawy sposób opowiedziała młodym czytelnikom o pracy pisarza, o tym jak powstaje książka i historia w niej zawarta.
Dzieci miały również możliwość przez moment poczuć się jak literaci i podjąć wyzwanie stworzenia zdań bez wybranych liter, co było nie lada wyzwaniem.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy V Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorzowie Śląskim wraz z nauczycielkami.
Cykl spotkań autorskich w ramach zadań biblioteki powiatowej
z panią Zofią Stanecką rozpoczęła wizyta w gorzowskiej bibliotece, kolejna miała miejsce w Oleśnie, a już jutro autorka zagości w Dobrodzieniu i Radawiu.
Poniżej fotorelacja ze spotkania.

c.jpg

a.jpg a