Rodzaj wydarzenia

2023-10-1
29.09.2023„EKO-Dzień Mieszkańca ” Gminy Zielonki 2023 z BP Zielonki
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Zielonkach wraz z filiami zaprasza dorosłych i dzieci na IV edycję imprezy plenerowej „EKO-Dzień Mieszkańca” organizowanej przez Stowarzyszenie Koalicja dla Gminy Zielonki, która odbędzie się w niedzielę 1 października w Parku Wiejskim w Zielonkach, początek o godz. 13:00.

Zielonecka książnica zaplanowała dla uczestników pikniku następujące eko-atrakcje dostępne w godz. 14:00-17:00: bezgotówkową Wymianę Książkową pod hasłem „Podaruj Książce Drugie Życie” oraz familijne upcyklingowe warsztaty artystyczne „Nie wyrzucaj – coś z niczego” (wykonamy z niepotrzebnych szklanych słoików mixmediowe lampiony na świecę LED typu tealight, stworzymy scrapowe magnesy na lodówkę oraz ozdobimy pisakami bądź pastelami do tkanin płócienne worki, torby i saszetki z resztek krawieckich).

Udział we wszystkich punktach programu jest bezpłatny.