Park Wiejski w Zielonkach, ul. Galicyjska 28, 32-087 Zielonki
2023-10-1
30.09.2023Eko-Wymiana Książkowa 2023 w Zielonkach
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Zielonkach wraz z filiami zaprasza na zorganizowaną bezgotówkową Wymianę Książkową pod hasłem „Podaruj Książce Drugie Życie”, która odbędzie się podczas imprezy plenerowej „Eko-Dzień Mieszkańca” w Zielonkach.

Na wszystkich zain­tere­sowa­nych­ odświeżeniem zawartości domowej biblioteczki, czytelników oraz sympatyków placówek bibliotecznych w gminie Zielonki, czekamy w miejscu pikniku w niedzielę 1 października od godz. 14:00.

Wymieniamy książki wydane w języku polskim po 2000 roku w stosunku 1:1, z uwzględnieniem głównie beletrystyki. Każdy uczestnik może przynieść ze sobą maksymalnie 5 pozycji w dobrym stanie. Literaturę dziecięcą wymieniamy tylko na inne książeczki dla dzieci.