01.10.2023Spotkania z Kulturą – Budżet Obywatelski 2024

Dzięki inicjatywie Pani Ireny Suchockiej, możemy zorganizować spotkania z ciekawymi twórcami i pisarzami
wszystko w ramach głosowania w Budżecie Obywatelskim Miasta Łomża 2024
ZADANIE NR 3

Spotkania z Kulturą – kategoria osiedlowa
Zadanie przewiduje zorganizowanie spotkań z osobami działającymi w obszarze szeroko pojętej kultury w formule partycypacji społecznej np. Karolem Wójcickim – popularyzatorem astronomii, dziennikarzem naukowym, prezenterem telewizyjnym, związanym z Centrum Nauki Kopernik, Sławomirem Gortychem – autorem powieści kryminalnych. Od lat uczestnicząc w życiu kulturalnym miasta Łomża, dostrzegam potrzebę poszerzenia oferty o organizację spotkań autorskich, koncertów, wystaw itp. Chcę zachęcić mieszkańców miasta do zgłaszania propozycji, jakie osoby chciałby zaprosić na spotkanie. Od wielu lat chętnie biorę udział w spotkaniach autorskich, które od pewnego czasu organizowane są w Hali Kultury. Wraz z moimi znajomymi pomyślałam, że warto wyjść z własną inicjatywą i zgłosić swoją propozycję spotkania – to część uzasadnienia przedstawionego przez Panią Irenę.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które trwa do 3 października 2024 r.
link do głosowania on-line: GŁOSOWANIE ONLINE
Głosować może każdy mieszkaniec Łomży, wybierając nie więcej niż pięć zadań z listy umieszczonej na karcie do głosowania (po jednym
w każdej kategorii).
W przypadku, gdy głosującym jest mieszkaniec, który w dniu głosowania nie ukończył 16 lat, na karcie do głosowania podpisać się powinien rodzic/opiekun prawny.
Karty do głosowania dostępne są w każdym punkcie do głosowania, a także w ratuszu i w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych przy ul. Farnej 1.
Wyniki poznamy 25 października 2024 r.
wyrozniajacy.jpg

wyrozniajacy.jpg wyrozniajacy