Rodzaj wydarzenia

2023-10-12
03.10.2023Filmy na Noc Bibliotek 2023
Oborniki PBP

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Obornikach uczestniczyć będzie po raz drugi w Nocy Bibliotek – ogólnopolskiej akcji organizowanej w tym roku pod hasłem Absurd nie czytać. Akcję zainicjowało i rozwija pod patronatem Biblioteki Narodowej – Centrum Edukacji Obywatelskiej, z udziałem wspó­łorg­aniz­ator­ów – Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom oraz Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a także licznym partnerom i patronom. Z tej okazji zapraszamy we współpracy z Obornickim Ośrodkiem Kultury na wyjątkową animację:
12 października 2023 roku również o godz. 9.00 na polską koprodukcję na podstawie książek Tove Jansson „Pamiętniki Tatusia Muminka”. Dla młodych widzów, którzy chcą poznać Muminki na nowo i nieco starszych znających bohaterów. (2021, Finlandia/Polska).

Pamiętniki Tatusia Muminka1.jpg

Pamiętniki Tatusia Muminka1.jpg Pamiętniki Tatusia Muminka1