04.10.2023Noc Bibliotek 2023 w OBP tuż-tuż!

Noc Bibliotek 2023 w OBP coraz bliżej!

U nas - przypominamy - w ten piątek, czyli 6 października.

Uwaga, uwaga, rodzice! Zapisów na zajęcia Nocy Bibliotek można (i trzeba) dokonać osobiście w OBP, mailowo lub telefonicznie: 34 3582030

Informacje również tutaj:
www.facebook.com

Filmy na Noc Bibliotek:

4 X - dzień z książkami Wydawnictwa Świetlik
Wydawnictwo jest jednym z fundatorów nagród na tegoroczną Noc Bibliotek w OBP.
"Przy ulicy Radosnej 123 zawsze coś się dzieje. Najzwyklejsza sprawa dzięki wyobraźni staje się fantastyczną przygodą: sianie pomidorów i czekanie na ich wzrost, szukanie skarbu, czyli zgubionego klucza, czy przygotowywanie dla innych niespodzianek i prezentów."

Noc bibliotek swietlik.jpg

Uwaga uwaga rodzice! Zapisów na zajęcia Nocy Bibliotek można (i trzeba) dokonać osobiście w OBP, mailowo lub telefonicznie: 34 3582030
Regulamin imprezy i formularz zgody (można dostarczyć przed imprezą) do pobrania tutaj: bibl­iote­kaol­esno­.pl

Informacje o Nocy Bibliotek w OBP:
www.facebook.com

obrazek

ABSURD NIE CZYTAĆ! I nie uczestniczyć w Nocy Bibliotek, gdy na dzieci i rodziców czeka tyle nagród - książek, zakładek, gadżetów ufundowanych przez wydawców.

Noc bibliotek swietlik.jpg Noc bibliotek swietlik