Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
2023-10-24
17.10.2023„Astra inspiruje” – bezpłatne warsztaty
Poznań PBP

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Astra inspiruje”.

Miejsce: Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu, ul. Bułgarska 19, (I piętro)
I grupa - termin: 24.10.2023 r. godz. 15.30-17.30 (wtorek)
Formularz zapisu: docs.google.com

Warsztaty skierowane są szczególnie dla wychowawców przedszkolnych, nauczycieli klas wcze­snos­zkol­nych­, nauczycieli plastyki, pedagogów, pracowników świetlic, instruktorów warsztatów terapii zajęciowej i ognisk plastycznych.
Podczas dwugodzinnych warsztatów Trenerka Astry omówi rozmaite techniki plastyczne oraz stworzy możliwość wypróbowania wybranych produktów plastycznych. Uczestnicy zdobędą nowe umiejętności do pracy na zajęciach z dziećmi, a także certyfikat zaświadczający o udziale w szkoleniu, drukowany przewodnik dla nauczycieli oraz upominek w postaci materiałów plastycznych marki Astra.
Misją marki Astra jest inspirowanie do twórczego działania poprzez edukację artystyczną, wśród osób pracujących kreatywnie z dziećmi i młodzieżą, na terenie całego kraju!

Astra_kwadrat (2).png

Astra_kwadrat (2).png Astra_kwadrat (2)
png, 28 KiB, 150x150