Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie - Filia nr 17
2023-11-7
18.10.2023"Wygrać z mroczną przeszłością" - Anna Dudek
Tarnów MBP

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu autorskim z Anną Dudek, autorką książki pt: "Wygrać z mroczną przeszłością". Spotkanie odbędzie się 7 listopada 2023 (wtorek) o godzinie 17:00 w Filii nr 17, przy ul. Westerplatte 8a (budynek Domu Kultury Westerplatte).
Wstęp wolny.

Od Autorki:
„WYGRAĆ Z MROCZNĄ PRZESZŁOŚCIĄ” przedstawia prawdziwą historię. To opowieść o przemocy, o tym, co przeżyłam na własnej skórze i jak wpłynęło to na moje życie. Ukazuje wszystko to, co się ze mną działo na przestrzeni kilkudziesięciu lat, w których doświadczyłam przemocy fizycznej i psychicznej. Poprzez tę książkę chcę pokazać innym, że trzeba walczyć o siebie, o swoje marzenia i nie wahać się prosić o pomoc. Trzeba przestać się bać, a tym bardziej nie wstydzić się tego, co nas spotkało, tylko głośno o tym mówić. Warto uświadomić ludzi i przerwać ten okropny łańcuch przemocy, który trwa od pokoleń.
Wierzę, że książka ta pomoże innym ludziom zrozumieć to wszystko, co się z nimi dzieje.”

Dudek_FB.jpg Dudek_FB