27.10.2023UWAGA KONKURS !

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych konkursach o tytuł: Wielkopolska Biblioteka Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Bibliotekarz Rok. Konkursy ogłosiliśmy w dwóch kategoriach: biblioteki szkolne i biblioteki pedagogiczne.

Celem konkursów jest docenienie wielkopolskich bibliotek szkolnych
i pedagogicznych oraz uhonorowanie wielkopolskich nauczycieli bibliotekarzy posiadających szczególne osiągnięcia oraz czynnie angażujących się w rozwój szkoły lub biblioteki.
Termin złożenia formularzy zgłoszeniowych upływa 27 listopada 2023 roku, natomiast rozstrzygnięcie konkursów nastąpi do 30 listopada br.
Wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych nastąpi podczas uroczystej Gali w grudniu br.
Szczegóły w regulaminach na naszej stronie pod adresem: pbp.poznan.pl.

logo.jpg logo