06.11.2023Zosia Andrzejewska – Czytelniczką Miesiąca

Początek miesiąca to okazja do ogłoszenia wyników w naszym konkursie “Czytelnik Miesiąca”.
Laureatką w październiku została Zosia Andrzejewska – czytelniczka Filii Nr 2.
Tata Dariusz, tak pisze o lekturowych zain­tere­sowa­niac­h swojej córki:
Zosia to ponad 4 letnia dziewczynka, która namiętną czytelniczką została jeszcze zanim nauczyła się dobrze trzymać książeczki. Na wyjścia do Biblioteki nr 2 zawsze się umawia – najczęściej z mamą, czasem z tatą, zdarza się i z koleżanką. Jako stała bywalczyni jak burza przegląda swoje ulubione półki i wybiera kolejne pozycje. Gustuje w różnych tytułach i gatunkach, choć zawsze w czołówce są te „około medyczne”. A w wyprawach do biblioteki, jak i w późniejszej lekturze zawsze towarzyszy jej młodsza siostra Gosia. Najlepszy sposób na miłe popołudnie: wygodne łóżko, stos książek i głos mamy snujący kolejne opowieści.
Gratulujemy!
Jesteśmy dumni z tak dojrzałej i wytrawnej czytelniczki!
za.jpg

za.jpg za