05.12.2012Angielski dla dorosłych

Ile razy słyszałeś od rodziców, dziadków, opiekunów czy innych dorosłych: UCZ SIĘ! ZA MAŁO SIĘ UCZYSZ! ODROBIŁEŚ LEKCJE? UCZ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
Wiele razy, prawda? A może chciałbyś, aby sytuacja się odwróciła? Jeśli tak, to zaproponuj naukę języka angielskiego dorosłym ze swojego otoczenia.
A może Ty, dorosły chciałbyś naprawić błędy młodości i wreszcie zaczniesz uczyć się systematycznie i pilnie ;)😉 , albo zawsze byłeś pilnym uczniem i chcesz takim pozostać jak najdłużej? :)😊
Jeśli tak, przyjdź na kurs j. angielskiego do BIBLIOTEKI.

ZAPRASZAMY, na bezpłatny kurs języka angielskiego dla dorosłych do BIBLIOTEKI. Więcej informacji na fb już niebawem, w Czytelni i Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży lub pod nr telefonu 34-313-13-06.