Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Tomaszewskiego w Kościanie
ul. Wrocławska 28 b
64-000 Kościan
2023-11-17
13.11.2023„IZRAEL I JORDANIA, czyli mur z zasiekami, biblijne miejsca i cudowna Petra”
Kościan MBP

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Szulimem: autorem trzech bestsellerowych książek podróżniczych, dziennikarzem Radia Dla Ciebie i wokalistą zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 1000 koncertów. Podczas spotkania przeniesiemy się na Bliski Wschód; zajrzymy za wysokie mury Jerozolimy, poznamy zarówno miejsca biblijne, jak i tajemnicze zwyczaje ortodoksyjnych Żydów. Zobaczymy też legendarną jordańską Petrę, jeden z nowych cudów świata, dowiemy się o religii Arabów, a także Beduinów oraz co jada się w Izraelu i Jordanii i dlaczego w Morzu Martwym nie da się utonąć.

Zapraszamy w piątek, 17 listopada, do Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej.

IZRAEL-I-JORDANIA-a4.jpg IZRAEL-I-JORDANIA-a4