17.11.2023Joyland - wystawa fotografii

Zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy w Filii nr 8 w Mościcach (ul. Traugutta 1). Fotografie autorstwa Bogdana Litwory pt. ”Joyland” można podziwiać w godzinach pracy biblioteki do 1 grudnia br.

👉 BOGDAN LITWORA
Rodowity Tarnowianin. Szkołę podstawową i średnią ukończył w Tarnowie, po czym wyjechał na studia medyczne do Białegostoku. Po studiach rozpoczął pracę w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza w Tarnowie, jest starszym asystentem, specjalistą neurochirurgii w Klinice Neurochirurgii kierowanej przez Profesora Andrzeja Maciejczaka.
Czasami stara się łączyć fotografie z napisanymi przeze siebie tekstami oraz pożyczoną muzyką. Interesuje się zapomnianą sztuką diaporamy. W roku 2022 zdobył prestiżową w tej dziedzinie nagrodę Rising Star Award na festiwalu w Wielkiej Brytanii.
Bierze udział w zajęciach fotograficznych pracowni „otwARTej” powołanej do życia przez Tomasza Sobczaka i Dariusza Kobylańskiego w Tarnowskim Centrum Kultury we współpracy z Tarnowskim Towarzystwem Fotograficznym. Ukończył naukę w Akademii Fotografii „Fotografika.pl”. Od 2022 roku jest członkiem Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego.


20231108_120840.jpg 20231108_120840
jpg, 399 KiB, 1788x1265
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Tarnów MBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo