25.11.2023"Kartka do Świętego Mikołaja" - Twórzmy Razem Magię Świąt!

W tę magiczną porę zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gminy Grodziec - dzieci przedszkolne i uczniów szkół podstawowych do udziału w naszej świątecznej akcji: "Kartka do Świętego Mikołaja".

Jak Wziąć Udział?

Wasze zadanie jest proste i pełne radości! Stwórzcie wiersz, opowiadanie lub pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką, zgodnie z tematem akcji.

Gdzie Przynieść Prace?

Biblioteka przygotowała specjalną skrzynię dla Świętego Mikołaja, do której możecie składać Wasze podpisane prace w dowolnej formie. Kartki przyjmowane będą w terminie od 27 listopada do 1 grudnia br..

Czekamy na Wasze wyjątkowe dzieła!

Ho! Ho! Ho! Życzymy Wam magicznej i radosnej świątecznej przygody!

plakat Mikołaj  (1).png

Organizatorami tej wyjątkowej inicjatywy są Wójt Gminy Grodziec i Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec.

plakat Mikołaj  (1).png plakat Mikołaj (1)
png, 4.4 MiB, 1587x2245