Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2023-12-18
17.12.2023„Świąteczne wianki i stroiki” – eko-warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i młodzieży
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do 16 lat na eko-warsztaty bożo­naro­dzen­iowe­ „Świąteczne wianki i stroiki”, które odbędą się w poniedziałek 18 grudnia w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy przygotują wybraną bożo­naro­dzen­iową­ kompozycję florystyczną w formie zimowego wieńca na drzwi lub stroika na wigilijny stół. Do wykonania naszych prac wykorzystamy naturalne materiały (m.in. gałązki świerku, jodły, cisu i jałowca, kawałki kory, szyszki, orzechy, laski cynamonu, gwiazdki anyżu, plastry suszonych owoców, mech) oraz ozdobne dodatki w postaci woskowych świec, szklanych bombek i kolorowych wstążek lub koronek. Różnej wielkości i utrzymane w różnej stylistyce kompozycje będą stanowić doskonały element ozdobny każdego domu w okresie świąteczno-noworocznym.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_eko-warsztaty bożonarodzeniowe 2023_odsłona I.png