19.11.2014Nowe biblioteki zapraszają!

Jesień to dobra pora na nowe biblioteki, ale z drugiej strony trzeba pamiętać o okresie przedwyborczym. Tylko w ciągu tego miesiąca otwarto kilka ciekawych budynków. Zmodernizowane zostały biblioteki w Wolinie, Zdunach, Szynwałdzie oraz Bolszewie. Odnowiono również książnice w Lipcach Reymontowskich i Granowie.

www.lust­robi­blio­teki­.pl

To moja biblioteka! – tak mogą powiedzieć mieszkańcy Boguchwały, gdzie otwarto Literacką Rezydencję. Budowa nowej biblioteki po pożarze i świetna akcja gromadzenia księgozbioru, przenosiny MBP w Zaodrzu oraz efekty finału prac remontowych biblioteki w Sanoku i Krapkowicach - to wszystko w tym wydaniu Nowych bibliotek.

www.lust­robi­blio­teki­.pl

Cały cykl "Noych bibliotek" znajdziecie na www.lust­robi­blio­teki­.pl

Wkrótce nowe wydanie! :)😊