02.01.2024PODSUMOWANIE 2023

Nowy Rok to czas podsumowań w Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie:
Najaktywniejsi czytelnicy , którzy wypożyczyli najwięcej książek to:
🔴dorośli: Barbara B. -397 książek, Bronisława S – 278 książek i Gabriela K. – 254 książek.
🔴dzieci: Antonina S. – 274 książek, Jacek K. -151 książek i Jan T . - 113 książek.
Wśród studentów najlepsza okazała się Zuzanna K. – 130 książek, a wśród dzieci szkolnych : Katarzyna P. – 127 książek i Emilia K. – 106 książek i Filip Cz .– 101 książek.
🔴Najp­oczy­tnie­jsze­ książki obyczajowe to : „Perfumeria na rozstaju dróg” i "Córka generała" Magdalena Witkiewicz Official „Powrót do domu” Kristin Hannah oraz „Flowers” i "Miłość, kłamstwa i sekrety" Krystyna Mirek - strona autorska, "Mocna więź" Magdalena Majcher , "Jak to się stało?" i "Bezpieczny port" Anna Karpińska - książki na każdą pogodę oraz "Życie Violette" Valerie Perrin.
🔴Najp­oczy­tnie­jsze­ książki akcji: "Terapeutka" , "Uwięziona" i B.A Paris ; "Florystki" Alicja Sinicka, "Dom" Piotra Kościelnego, "Kabalista" i "Widmo Brockenu" Remigiusz Mróz , "Niewinne ofiary" Katarzyny Wolwowicz oraz "Nemezis" Maciej Siembieda - pisarz
🔴Literatura dziecięca to oczywiście lektury, a także Psi Patol, Kicia Kocia i Mis Tuliś, ; dla młodzieży to manga i Rodzina Monet Weroniki Anny Marczak.
Wszystkim czytelnikom małym i dużym dziękujemy 😍😍😍 i serdecznie zapraszamy do biblioteki i filii.🥰