11.01.2024Spotkanie Autorskie - Katarzyna Jurczyk

Wczoraj w naszej bibliotece miała miejsce "uczta" dla wszystkich miłośników książek.
Podczas spotkania autorskiego mieliśmy przyjemność gościć panią Kasia Jurczyk - autorkę powieści "Gniazdowanie", która jest jej debiutem na rynku wydawniczym.
Książka ukazała się nakładem Wydawnictwo Na Szczęście
Pani Kasia jest pisarką pochodzącą z naszej Małej Ojczyzny, a dokładnie z sąsiedniej gminy.
W swojej pierwszej książce podjęła bardzo trudny temat przemocy domowej - w różnych jej aspektach.
W przypadku głównej bohaterki powieści "Gniazdowanie" Alicji - oprawcą jest jej mąż.
Nie będziemy oczywiście spojlerowali i pisali o tym jak potoczą się jej losy, ale już teraz zachęcamy Czytelników do zmierzenia się z taką tematyką w literaturze.
Podczas spotkania była możliwość nabycia powieści, co też uczyniliśmy
Książka niebawem zostanie włączona do księgozbioru i trafi na półki zarówno biblioteki głównej, jak i naszych filii bibliotecznych.
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania
Dziękujemy za świetne spotkanie i dyskusję, a naszym Czytelnikom za tak liczne przybycie

1a.png

1a.png 1a