Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2024-1-15
12.01.2024„Czas wspomnień czyli ramki-niespodzianki” – warsztaty zdobienia ramek na foto-kolaże
Zielonki BP

Z okazji Dni Babci i Dziadka Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do udziału w warsztatach zdobienia ramek na foto-kolaże „Czas wspomnień czyli ramki-niespodzianki”, które odbędą się w poniedziałek 15 stycznia w godz. 18:00-20:00. Zajęcia poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

W trakcie spotkania uczestnicy ozdobią drewniane bazy ramek na zdjęcia, w których zostaną umieszczone sper­sona­lizo­wane­ kolaże z fotografii dokumentujących ważne i szczęśliwe chwile w życiu. Samodzielnie stworzona ramka to dopasowany dodatek wnętrzarski stanowiący wyjątkowy upominek dla ukochanych babć i dziadków z okazji ich święta. Zachęcamy do przyniesienia na zajęcia własnych fotografii rodzinnych w różnych rozmiarach.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty_ramki na foto-kolaże_węgrzce.png