16.01.2024"Uchwyceni przy czytaniu"😍🥰 konkurs DKK

❤️Dyskusyjny Klub Książki w Gogolinie wziął udział w konkursie zorganizowanym przez Wojewódzka Biblioteka Publiczna Opole pt: "Uchwyceni przy czytaniu"😍🥰 i otrzymał dyplom i książki 🥰za które serdecznie dziękujemy❤️❤️❤️ a nagrodzonym gratulujemy!
W listopadzie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Uchwycenie przy czytaniu”. Udział wzięło w nim 18 klubów. Pierwsze miejsce zajął DKK w Głubczycach (klub dziecięcy), drugie DKK w Murowie, a trzecie DKK w Opolu – Fantastyczny Klub Dyskusyjny. Ponieważ poziom konkursu był niezwykle wysoki, komisja postanowiła dodatkowo wyróżnić kluby z: Karłowic, Raszowej i Tułowic.
www.bibl­iote­karz­opol­ski.pl
Instytut Książki