22.01.202432. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kochani😍‼️ Zapraszamy do wzięcia udziału w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczny cel to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”❤️❤️❤️
W naszym Gminnym Ośrodku Kultury przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, m.in. koncerty🎤🎼, pokazy artystyczne💃 i konkursy. Nowością będzie pokaz filmowy🎥 dla dzieci. Ponadto czekać będą na Was kulinarne niespodzianki👨‍🍳, warsztaty pierwszej pomocy oraz fotobudka📸. Tradycyjnie będzie też możliwość złożenia datku do puszek naszych wolontariuszy czy wzięcie udziału w licytacjach. Każdy, kto wesprze zbiórkę, otrzyma czerwone serduszko 🫶❤️.
Nie zabraknie też tradycyjnego Światełka do Nieba✨ – w tym roku towarzyszyć mu będzie pokaz w wykonaniu Teatr Tańca i Ruchu z Ogniem Mantikora. To nasz wspólny znak solidarności i wdzięczności dla wszystkich, którzy walczyli z pandemią i pomagali innym.
Dołączcie do nas i bądźcie częścią największej akcji charytatywnej w Polsce‼️ Razem możemy zrobić wiele dobrego dla naszych szpitali i pacjentów. Pamiętajcie, że grając z WOŚP, gramy z całego serca‼️🥰
Centrum Usług Społecznych w Gogolinie Gmina Gogolin Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie Krzysztof Reinert

wosp.jpg wosp
jpg, 587 KiB, 1414x2000