Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2024-1-29
25.01.2024EKO jest w modzie – styczeń 2024: „Sznurki i patyki”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na styczniowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki w poniedziałek 29 stycznia w godz. 18:00-20:00.

Wspólnej dyskusji i wymianie pomysłów dotyczących przyjaznego dla środowiska stylu życia będą towarzyszyć warsztaty tworzenia dekoracji do domu w technice klasycznej makramy. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawowe makramowe sploty i węzły oraz wykonają z kolorowych sznurków wyjątkową makramę ścienną, którą będzie można wykończyć samodzielnie w domowym zaciszu.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą na spotkanie patyków lub drążków, na których będziemy wyplatać nasze makramowe prace oraz drewnianych koralików czy piórek do ich ozdobienia.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece.

plakat_eko-spotkanie styczeń 2024.png