30.01.2024Dzień Babci i Dzień Dziadka w Bibliotece

Wiele uśmiechu, wzruszeń, ciepłych słów oraz moc atrakcji towarzyszyło uczestnikom spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyło się 19 stycznia w Bibliotece Publicznej Gminy Grodziec.

Do wspólnego świętowania zaprosili Seniorów Wójt Gminy Grodziec oraz kierownik biblioteki.

DSC04459.jpg

Niezapomniane chwile rozpoczęły się od serdecznych życzeń, skierowanych do wszystkich Babć i Dziadków. Następnie zostali zaproszeni do obejrzenia wyjątkowego przedstawienia pt. "Nowa Opowieść Wigilijna", które zostało przygotowane i zaprezentowane przez utalentowanych młodych artystów z grupy teatralnej ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Lipicach.

W tak uroczystym dniu nie zabrakło słodkiego poczęstunku a wspólnych rozmów nie było końca. Dzieliliśmy się doświadczeniami na temat roli, jaką pełnią nasi dziadkowie w życiu rodziny i o zaletach spędzania czasu w gronie kochających wnuków. Spotkanie dostarczyło niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom, pozostawiając trwałe wspomnienia.

DSC04484.jpg

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować Pani Ewie Pałubickiej, dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej w Lipicach, oraz młodzieży z grupy teatralnej za ich zaangażowanie i znakomitą inscenizację. Dzięki nim ten dzień stał się wyjątkowy i pełen magii.

DSC04484.jpg DSC04484
jpg, 5.4 MiB, 5184x3888