Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej - Twardorzeczka
ul. Kryształowa 29
34-324 Twardorzeczka
2024-2-9
01.02.2024Spotkanie na Pełnej Petardzie z Piotrem Żyłką w Gminie Lipowa!
Lipowa GBP

Kiedy: piątek, 9 lutego, o godz. 17:30
Gdzie: w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Twardorzeczce (ul. Kryształowa 29, Zielony Mural, przy Centrum Aktywności Społecznej)
Wstęp: wolny
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem bestsellerowego wywiadu z księdzem Kaczkowskim „Życie na pełnej petardzie. Wiara, polędwica i miłość”.
Piotr przyjedzie do Gminy Lipowa, żeby opowiedzieć o swojej najnowszej książce „Synek księdza Kaczkowskiego”, o prawdziwej historii bohatera filmu "Johnny".
Spotkanie poprowadzi Szymon J. Wróbel.
Spotkanie odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań autorskich Dyskusyjnego Klubu Książki w Lipowej, który od lat przez pryzmat literatury daje przestrzeń do wielu ciekawych dyskusji.
Piotr Żyłka - wrażliwy dziennikarz, publicysta, działacz społeczny, człowiek z „Zupy na Plantach”. W latach 2015–2020 redaktor naczelny Deon.pl. Autor książek, m.in. bestsellerowego wywiadu z ks. Kaczkowskim „Życie na pełnej petardzie. Wiara, polędwica i miłość” oraz rozmowy z ks. Manfredem Deselaersem „Niemiecki ksiądz u progu Auschwitz”. Laureat Nagrody „Ślad” im. bp. Jana Chrapka. Prowadzi podcasty „Słuchać, żeby usłyszeć” i „Wiara wątpiących”.
plakat 1.jpg

plakat 1.jpg plakat 1