Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
2024-2-15
07.02.2024Łukasz Oleszkowicz - wystawa malarstwa
Tarn├│w MBP

­čĺÄ Kryszta┼éy czasu czyli ÔÇťSzcz─Ö┼Ťcie w drobinachÔÇŁ - zapraszamy na wystaw─Ö obraz├│w autorstwa ┼üukasza Oleszkowicza, kt├│ra b─Ödzie prezentowana w Galerii Niebieskiej MBP, przy ul. Krakowskiej 4 (I pi─Ötro).
Uroczyste otwarcie wystawy odb─Ödzie si─Ö w czwartek 15 lutego (czwartek), o godzinie. 17:00.

ŁUKASZ OLESZKOWICZ
Urodzi┼é si─Ö 1 marca 1984 roku w Brzesku. W 2001 roku uko┼äczy┼é szko┼é─Ö zawodow─ů o kierunku mechanik pojazd├│w samochodowych, jednak nigdy nie pracowa┼é w tym zawodzie. Od 2008 roku wykonuje prac─Ö jako spawacz. Przygod─Ö z malarstwem rozpocz─ů┼é w 2019 roku. Jego ulubionym stylem jest realizm, a g┼é├│wn─ů inspiracj─ů pi─Ökno przyrody i tw├│rczo┼Ť─ç takich artyst├│w jak: Renato Muccillo, Andrew Tishler, Michael James Smith. D─ů┼╝y r├│wnie┼╝ do udoskonalenia swojej techniki malowania farbami olejnymi.