28.11.2014Nauczyciele seniorzy aktywnie korzystają z usług Biblioteki. Inauguracja spotkań przy komputerze

26 listopada w siedzibie Biblioteki grupa emerytowanych nauczycieli pod kierunkiem bibliotekarzy uczestniczyła w zajęciach warsztatowych dotyczących korzystania z komputera, naszej strony internetowej, zamawiania książek. Nauczyciele zapisali się online do Biblioteki oraz wypożyczyli interesującą ich literaturę.
Po zajęciach przy kawie i ciastku długo trwały rozmowy o Bibliotece i nie tylko... Kolejne spotkanie odbędzie się w styczniu. Nabór na następne zajęcia jest otwarty. Zapraszamy!
Zgłoszenia: czytelnia@pbp.poznan.pl Tel. 61 85 18801
dsc08720.jpg